Köszönet használt szemüvegekért

Köszönjük Támogatóinknak, hogy 150 db használt szemüveget adományoztak a Kongói Lepramisszió gondozottai számára! A képen Dr. Louis Paluku Sabuni igazgató átveszi a számukra nagy segítséget jelentő adományt. Ezúton tolmácsoljuk köszönetét.Köszönjük Támogatóinknak, hogy 150 db használt szemüveget adományoztak a Kongói Lepramisszió gondozottai számára! A képen Dr. Louis Paluku Sabuni igazgató átveszi a számukra nagy segítséget jelentő adományt. Ezúton tolmácsoljuk köszönetét.

Ez is érdekelheti

Jótékonysági futás, Litér

A Litéri Református Általános Iskola és a Hagyományőrző Íjász Egyesület jótékonysági mozgást szervezett leprabeteg gyermekek gyógyításának javára!

»